5 sposobów na zmniejszenie ilości zużytego paliwa już dziś!

Któż nie chciałby móc zrobić więcej w czasie, który ma do dyspozycji, a w rezultacie czuć się o wiele mniej zestresowanym?

To sytuacja, której pragnie każdy!

Jeśli Twoja skrzynka z dokumentami leży na biurku i domaga się uwagi, czas pomyśleć o czymś innym. Jak możesz zmniejszyć obciążenie pracą i w rezultacie poczuć większą kontrolę?

Oto pięć rzeczy, które warto wypróbować.

  1. Przejrzyj każdą pozycję i sprawdź, czy można ją wykonać szybko (w ciągu 2 minut lub mniej) lub czy można ją powierzyć komuś innemu. Jeśli coś można zrobić w czasie krótszym niż 2 minuty, zrób to teraz i usuń to z pamięci!
  2. Rzeczy, które zajmują więcej niż 2 minuty, wymagają zaplanowania na konkretną godzinę, więc otwórz kalendarz i wyznacz czas na wykonanie każdej z nich, zachowując realizm w planowaniu każdego dnia.
  3. Stwórz efektywny system segregacji, który pozwoli Ci odkładać rzeczy zaplanowane na konkretny czas na półkę, dzięki czemu mniej będziesz się stresować wizualnymi zaległościami
  4. Duże zadania można podzielić na mniejsze etapy, co pozwoli na codzienny postęp, bez względu na to, jak mały jest ich zakres
  5. Upewnij się, że w Twojej szafce nie ma niepotrzebnych papierów lub materiałów referencyjnych - niepotrzebna sterta papierów doprowadzi Cię do szału!

To wszystko fantastyczne wskazówki dotyczące produktywności, które pozwolą Ci zmniejszyć rozmiar Twojej szafki i sprawią, że poczujesz większą kontrolę nad ilością pracy.

Czy masz jakieś przydatne sposoby, którymi chciałbyś się podzielić?

Partner

Kontakt

kontakt@radiojazz.pl

Galeria