Gdzie jest najlepsze miejsce dla pracownika zdalnego?

Praca zdalna jest obecnie jednym z największych trendów w pracy, ale możliwość pracy z dowolnego miejsca rodzi pytanie - gdzie dokładnie jest najlepsze miejsce do pracy?

Choć jest całkowicie możliwe, aby siedzieć na egzotycznej plaży i pisać na laptopie, to jednak musimy przyznać, że odblaski słoneczne nie działają korzystnie na oczy, upał nie wpływa korzystnie na poziom zmęczenia, a piasek nie działa korzystnie na laptopa. Podsumowując, plaża odpada, chyba że uda Ci się wynaleźć jakiś rodzaj odpornego na słońce biurka, które ochroni Ciebie i Twojego laptopa!

Prawdopodobnie najlepszym miejscem dla pracownika zdalnego jest przestrzeń co-workingowa. Można tu poznać nowych ludzi, podzielić się historiami, nawiązać kontakty, a także korzystać z fantastycznych krzeseł biurowych i innych udogodnień. Oczywiście możesz również pracować w domu, jeśli się na to zdecydujesz, a to oznacza zakup mebli biurowych, które będą pasować do wystroju wnętrza i będą wspierać Cię przez cały czas pracy.

Każdy pracownik zdalny ma swoje własne preferencje, jeśli chodzi o miejsce, w którym lubi pracować i w którym osiąga najlepszy poziom wydajności. Zależy to także od pory dnia, w której jest się najbardziej produktywnym, a ta różni się w zależności od osoby. Czy jednak swoboda w poznawaniu własnych preferencji musi być zachętą do pracy zdalnej?

Czy jesteś pracownikiem zdalnym?

Partner

Kontakt

kontakt@radiojazz.pl

Galeria